Art & Miley
Dobrodošel/a na najboljšem forumu Art & Miley. Kot že ime pove, je to forum o artanju in o naši zvezdici Miley Cyrus.
Na forumu ne manjka zabave, saj se tukaj vedno nekaj dogaja. Če se želiš zabavati z nami, ne čakaj in se registriraj.

Upamo da te je forum pritegnil.
A&M team.
Art & Miley
Dobrodošel/a na najboljšem forumu Art & Miley. Kot že ime pove, je to forum o artanju in o naši zvezdici Miley Cyrus.
Na forumu ne manjka zabave, saj se tukaj vedno nekaj dogaja. Če se želiš zabavati z nami, ne čakaj in se registriraj.

Upamo da te je forum pritegnil.
A&M team.
Art & Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Uživajte na sončku in bodite zunaj, ker je tako lepo vreme. smile
na forum pa pridite zvečer. : D
Pa lep vikend vam želimo,
Bleah. :3 đinna. & Anja.
Oglaševanje
Angelina ;D Artmileypasica
Oglašujemo tudi vaše forume ! Želje nam adminkam na zs.
Kodo najdete v podforumu Pravila&Obvestila - Oglaševanje


Oglaševanje forumov
Tukaj pa oglasujemo vase forume. ;)

SIT - Slovenija ima talent
Angelina ;D Pasica


Love the way you lie

Angelina ;D Pasica
Latest topics
» Ocenjevanje.*
Angelina ;D EmptyNed Feb 12, 2012 5:54 pm by Ari

» Komentarji.<3
Angelina ;D EmptyČet Avg 04, 2011 3:14 pm by miley-maja

» Kje ste izvedeli za forum?
Angelina ;D EmptyNed Jul 10, 2011 8:38 pm by Smoky^^.

» Pohvale
Angelina ;D EmptyTor Maj 31, 2011 8:21 am by ančolinek<3

» RABIM ADMINE !
Angelina ;D EmptyČet Maj 26, 2011 9:27 pm by HoppiDot! :D

» *STELLA*
Angelina ;D EmptyNed Maj 22, 2011 12:05 pm by *STELLA*

» *STELLA*
Angelina ;D EmptyPet Apr 29, 2011 6:39 pm by *STELLA*

» (*.ˇˇAriannaˇˇ.*)
Angelina ;D EmptyPet Apr 29, 2011 4:05 pm by Ari

» SPOMIN za vedno
Angelina ;D EmptyPet Apr 29, 2011 12:32 pm by Ari

Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Izhodišče foruma
 Seznam članov
 Tvoj profil
 Pomoč pogostih vprašanj
 Išči

 

 Angelina ;D

Go down 
AvtorSporočilo
@Grizzlie
modek
modek
@Grizzlie


Število prispevkov : 36
Join date : 18/03/2011

Angelina ;D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Angelina ;D   Angelina ;D EmptySob Mar 26, 2011 3:10 pm

Angelina ;D
is my name.Call me Angelina ;P

Osebe;

Angelina;17 Let;
Angelina ;D Tumblr_lhyrj2UI9X1qeiwzjo1_500_thumb

Rhee;17 Let;
Angelina ;D Tumblr_lfe8fyvzf01qg55lvo1_400_thumb

Lieselotte;17 Let oz. v resnici 507 Let;
Angelina ;D Tumblr_ldj0xkE4Xw1qcpno5o1_400_thumb

Alex;19 Let oz. v resnici 814 Let;
Angelina ;D Tumblr_lhavg0Efqb1qcnk4oo1_500_thumb

Ostale osebe pa ne bojo tok zelo pomembne ;D


Nazadnje urejal/a @Grizzlie Ned Mar 27, 2011 1:42 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
@Grizzlie
modek
modek
@Grizzlie


Število prispevkov : 36
Join date : 18/03/2011

Angelina ;D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelina ;D   Angelina ;D EmptySob Mar 26, 2011 3:36 pm

1.Čudna smrt


Sedela sem na postelji.Nepremično sem strmela v okno.Skozi dežne kaplje na pokopališče.Grozljiv pogled.Vendar mi ni bilo maar.Komaj sem zadrževala solze.Kako si je sploh upala oditi in me pustiti samo.Toda razloga za njeno smrt ne najdem.
Da vam opišem o čem zdajle razglabljam.Umrla mi je mama.Rodila me je pri 17ih letih.Že od nekdaj mi je bila čudna, a to je bilo preveč.Mislim, halo, človek se v 17ih letih spremeni kajne?No ona se ni.Pri njenih rosnih 34ih letih je umrla.Zdravniki so kvasili da je umrla naravne smrti.Pri 34ih?Pa kaj še.Poleg tega je od mojega rojstava imela iste obrazne poteze, nikoli se nič na njej ni spremenilo.Bila je ledeno hladna in v oporoki je napisala: ''Moji edini hčeri Angelini pa zapuščam to, na kar nikoli nisem bila preveč ponosna.Toda ona bo dokončala moje delo.'' Ta stavek se v mislih preobrnila tolikokrat, da mi ni ušla nobena pikica vejica ali črka.Toda ni se mi pojasnilo kaj je mama mislila.''Angelina, večerja.'' No krasno.Še lačna nisem, pa me teta že kliče k večerji.Mislim da bom morala oditi dol, kajti drugače je teta vsa sitna.

Godrnjaje sem se splazila po stopnicah in sedla za mizo.Rhee me je čudno pogledala.Rhee je moja sestrična.Naravna blondinka od zunaj in znotraj.Še 3 leta nazaj se spomnim, kako je nasedla nekemu horoskopu, ki ji je napovedal, da če si bo lase bobarvala na zeleno, bo dobila najbolj hudega tipa.Takrat sem skoraj umrla od smeha.
Danes nisem res nič vase spravila.Hrano sem metala tako, da je izgledalo da je jom, v resnici pa si je polnila trebušček moja muca Tačica.

Po večerji sem spet razmišljala o čudni smrti moje mame.Nekaj mi nikakor ni šlo v glavo.Kako za vraga je lahko umrla naravno smrt?Stara je bila 34 let nikoli ni jedla tablet,kadila ali pa se drogirala.No, svaj jaz je nikoli pri tem nisem opazila.Toda dovolj neumnosti.Ni se drogirala ne,ne in ne.
Glasno zehanje, ki je prišlo iz mojih ust, me je prepričalo dam moram spati.V nekaj minutah sem bila urejena in se odpravila spat.
Nazaj na vrh Go down
@Grizzlie
modek
modek
@Grizzlie


Število prispevkov : 36
Join date : 18/03/2011

Angelina ;D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelina ;D   Angelina ;D EmptySob Mar 26, 2011 10:16 pm

2.Temačne sanje in znamenje

Ponoči nisem dobro spala.Imela se strašne nočne more;

Sanjala sem, da je mama umrla.Ležala je v krsti, oči so bile zaprte.Na steklen pokrov so padale moje solze.Toda kar naenkrat je odprla oči,dvignila roko in z krvavimi nohti začela praskati po steklu.Nohti so se lomili.V sanjah sem se prestrašeno ozrla naokrog in na krsti zagledala...znamenje.Čdno znamenje v obliki zobov.Vampirjevih zobov.Grozljivo.Stopila sem bližje, vzela papir in znamenje prerisovati.V znamenju pa sem zagledala majhne črke.Nisem jih uspela prebrati vendar sem jih uspela prerisati.Nenadoma se je steklo dvignilo.Mama je stopila ven in me zagrabila in...

Zbudila sem se.Vsa prepotena sem pogledala na uro.Petnajst minut čez tri zjutraj.Nenadoma je na moji odeji nekaj zašelestelo.Bil je... list papirja.In v roki sem opazila pisalo.Prižgala sem luč in pogledala na list.Na listu pa je bilo znamenje ki sem ga sanjala.Prerisano.Skoraj bi se zvrnila iz postelje.V sanjah sem risala in tudi v resnici.
Tedaj sem znamenje pdrobneje pogledala.In črke.In z črkami je pisalo:

Izbrana si!
Nazaj na vrh Go down
@Grizzlie
modek
modek
@Grizzlie


Število prispevkov : 36
Join date : 18/03/2011

Angelina ;D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelina ;D   Angelina ;D EmptyČet Mar 31, 2011 9:34 pm

3.Strah in trepet

Strmela sem v pismo in to mi je naenkrat kar odtavalo iz roke.Se mi meša.?
Potrkalo je na vrata.Postala sem panična.Pome so prišli in me bodo pojedli.Karkoli pač bodo naredili.Vzela sem odejo in si z njo glavo prekrivala.Nenadoma je neznanec vstopil.Zadnji trenutki moja življenja.Neeeeeeeee!
''Angelina?''
Se mi meša?Je to res Rhee?Odrinem odejo in pogledam v temo.Da, res je Rhee.
''Kako si me prestrašila'' sem zašepetala in si oddahnila.
Rhee me je prestrašeno pogledala.
''Angel...zdi se mi da se mi meša.Sanjala sem o nekakšnem znamenju z vampirskimi zobmi in si ga v sanjah prerisala in tudi v resnici.11
Gledala sem jo kot da je iz marsa padla.
''Ja-ja-jaz se-em tu-tudi to sa-sanjala-la...''
Sem komaj izjavila.Thee me je začudeno gledala.
''Res?In si ugotovila kaj notri piše?''
Pokimala sem.
''Si ti?''
''Ne'' je odvrnila.
''No kaj piše'' me je preganjala.
Zavzdihnila sem.Raje nisem pomislila na to.
''Pisalo je...Izbrana si!''
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Angelina ;D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Angelina ;D   Angelina ;D Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Angelina ;D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Art & Miley :: Zgodbe-
Pojdi na: